בעיה בתוכנה ליצירת קובץ למס"ב, עבור כולל אברכים

ינקב

New member
אני אברך. צריך תוכנה למס"ב לצורך עזרה לאברכים. ראיתי את הקובץ שפורסם כאן שיניתי ל rar אח"כ accdb ומכאן זה לא פותח לי כלום. מה עושים?

נערך לאחרונה על ידי מנחה:

ינקב

New member
אני לא יודע כיצד להעלות מסך של השגיאה. נפתח חלון קטן וכתוב בו כך: can't find language DLL msain. dll

ינקב

New member
תודה רבה רבה. הלכתי לפי ההוראות, והקובץ הכנה למס"ב נפתח לי. אך ניסיתי להכניס שמות, ותוכנה לא נותנת לי להקליד. ניסיתי לפני שהכנסתי נתונים כמו שם הארגון וכו' וקוד מוסד. האם זה בגלל זה אינו נותן לי לכתוב שמות?

ינקב

New member
הסתדרתי בקשר לכתיבה.
האם התוכנה מוכנה לשימוש, כלומר להכניס את קוד המוסד, ואח"כ פרטי התורם להכין הקובץ?
האם הכנסת תעודת זהות מעכבת?

chagold

מנחה
הסתדרתי בקשר לכתיבה.
האם התוכנה מוכנה לשימוש, כלומר להכניס את קוד המוסד, ואח"כ פרטי התורם להכין הקובץ?
האם הכנסת תעודת זהות מעכבת?
תזין את הפרטים ותתן לתוכנה להדריך אותך. אם יש שגיאה היא תתן הודעה.

ינקב

New member
ברוך השם, התוכנה עובדת מצויין.
מדוע חייבים מספר ת"ז של הלקוח, ידוע לי שבתוכנות אחרות אין צורך. וגם מבחינת מס"ב אין צורך. האם אפשר לבטל את הצורך הזה? (פשוט יש לי פרטים של תורמים בלי ת"ז, ולקחת הם זה טירחה מרובה).

chagold

מנחה
ברוך השם, התוכנה עובדת מצויין.
מדוע חייבים מספר ת"ז של הלקוח, ידוע לי שבתוכנות אחרות אין צורך. וגם מבחינת מס"ב אין צורך. האם אפשר לבטל את הצורך הזה? (פשוט יש לי פרטים של תורמים בלי ת"ז, ולקחת הם זה טירחה מרובה).
זה דורש עריכה קלה בקוד שלו. כרגע איני פנוי לזה. התנצלותי. תוכל לנסות בפרוג או בתחומים.

ינקב

New member
נכנסתי לתחומים ולפרוג. מסובך בשבילי. גם אני לא מבין בשינוי קודים. אם למישהו יש אפשרות לכתוב הדרכה קצרה כיצד לשנות את הקוד הנ"ל. זה יעזור לי. (או פתרון אחר).
שבת שלום

ינקב

New member
נסיתי כעת להכניס ת"ז אמיתית של אחד התורמים עם כל הפרטים המתאימים. ומופיעה לו הודעה שביום שישי לא הופיעה. הודעה זו:
ERROR 94 lnvalid use of null in procedure fvalidate teudazehot of function madlvalidation
ואח"כ שאני לוחץ ok הוא אומר לי שהת"ז אינו תקין והפרטי בנק אינם תקינים, בעוד שהם תקינים לגמרי

ינקב

New member
הכל הסתדר. חוץ מאשר ת"ז שהוא רוצה מקורי. הכנסתי 123456789 והתוכנה העירה שהת"ז לא נכונה.
עדיין צריך לעקוף את הצורך בת"ז.
מישהו יכול לעזור?

חלק עליון